9.kolo, Neumann S.K. : Ikebara, 9.6.2011

Aktualizováno 10.06.2011

Ve čtvrtek jsme hráli zápas proti mužstvu Neumann S.K. ve Štěrboholech. Soupeř se málem nesešel a tak se začalo malinko později. Tento zápas jsme museli vyhrát, pokud jsme ještě chtěli pomýšlet na postup. Dopředu mohu prozradit, že to byl náš nejhorší výkon, který jsme kdy v Hanspaulce vůbec podali. Nechtělo se nám běhat, souhra mizerná a tak bylo naše štestí, že soupeř na tom byl podobně a navíc neměl nikoho na střídání. V první půli jsme si vytvořili pár šancí, ale ujmula se až střílená přihrávka na konci poločasu, která se do brány odrazila od našeho útočníka.

Poločas jsme tedy vyhráli 1:0 a doufali že to bude po půli lepší. Bylo i nebylo. Dali jsme sice další tři góly, ale herní bída jako v prvním poločase. Navíc soupeř začal mít štestí a po našem nedůrazu před vlastní bránou jsme 10 minut před koncem vedli už jen o gól. Nakonec jsme těsné vítězství uhájili a zvítězili 4:3. Ale výkon příšerný.