Ikebara vs. FC Krementi 7.9.2013

Aktualizováno 9.9.2013

7.9. jsme sehráli přátelské utkání s mužstvem FC Krementi.

Tento zápas nám domluvil počátkem léta jeden z našich hráčů Jarda Kovanda. FC Krementi je mladé ambiciózní mužstvo, navíc jejich věkový průměr je oproti našemu menší o dvouciferné číslo. Takže jsem nečekali žádnou procházku růžovým sadem a dopředu jsme počítali s tím, že pravděpodobně prohrajeme. Nicméně jsme do našeho mužstva "povolali" také mladší generaci, aby měl za nás na hřišti kdo běhat. Přece jen už hrajeme spíše pozičně.

Utkání se konalo na hřišti Salesiánů v pražských Kobylisých, našem domovském hřišti.
Vzhledem k souběžně hranému volejbalovému turnaji jsme hráli pouze na polovinu hřiště, 2x30minut, systém 4+1.

Záps se od začátku odvíjel ve svižném tempu a ze začátku jsme byli pod tlakem. Poté jsme se i my osmělili a vytvořili si také nějaké šance. Nicméně poločas skončil 0:0.

V druhé půli konečně začali padat branky, bohužel do naší sítě. Krementi se brzy ujali vedení 2:0. Ale zabrali jsme a vyrovnali na 2:2. V tomto momentě jsme byli lepší a měli spousty šancí na vedení. Bohužel protivníkův brankář byl proti a tak se stalo co se stát muselo. Pravidlo nedáš dostaneš platí univerzálně a soupeř za malou chvíli vedl již 4:2.
Do konce zápasu jsme už stačili pouze snížit na 4:3.

Celkově jsme měli ze zápasu dobrý pocit. Hrálo se fair play, žádné fauly ani dohadování.
Děkujeme soupeři za hezký zápas.

Fotografie ze zápasu naleznete ZDE

Za mužstvo Ikebara se zúčastnili:

HRÁČI:

Víťa (vyhlášen nejlepším srdcařem zápasu)

Václav (vyhlášen nejlepším hráčem zápasu)

Jarda (vyhlášen nejstarším hráčem zápasu)

Tomáš "Baník" (vyhlášen nejstatečnějším hráčem zápasu)

Jirka "Klíště" (vyhlášen manažerem zápasu)

Šaňo (vyhlášen drndou zápasu)

"Mlaďoši" (nejlepší a jediní střelci zápasu) - omlouvám se, jména jsem si nezapamatoval