Liverpool sraz 2018

Ahoj všichni,

je v plánu sraz "štamgastů" a bývalých zaměstnanců Liverpool baru v Kobylisích. Sraz je naplánován na Sobotu 16. června tohoto roku v restauraci Kozlova Almara v Kobylisích v ulici Klapkova 314/80. Začátek srazu je naplánován na cca 18:00 hod. 

Prosím o potvrzení účasti na tel. čísle 731 22 99 46 (prosím nevolat - pouze SMS, WhatsApp, Messenger), nebo mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Účast potvrďte prosím co nejdříve, nejdéle do 8.dubna. Jde o to abychom věděli, kolik máme na zahrádce zarezervovat míst.

Termín se může o cca 1 týden +- změnit, pokud by se více lidem daný termín nehodil. Proto prosím o potvrzení co nejdříve. Komu se termín nehodí, ať do zprávy napíše pro něj vhodný termín. 

Prosím kontaktujte a zašlete tuto zprávu co nejvíce lidem, kteří chodili do Liverpool baru - ať je nás co nejvíc. Kdo může, dejte to na Facebook.

Pozvané lidi prosím požádejte o potvrzení účasti na výše uvedené kontakty. Díky.

Žádné peníze se nevybírají, útratu si platí každý zvlášť.

Těm co NEpřišla pozvánka mailem, prosím poslat, pokud to jde, v případě účasti mail na výše uvedenou adresu. Kdyby se něco změnilo ať vás mohu co nejjednodušeji kontaktovat.

 

Všechny zdravíme a těšíme se na setkání s Váma!!!

Randál a Venca "Smolnička"

 

P.S. Restauraci na mapě naleznete zde.

 

Účast zatím potvrdily:

 

Vašek a Eva, Roman (Randál), Míra s Naďou + obě již dospělé děti, Ivča a Mára, Bára, Anča, Šaňo, Víťa a Šárka, Roman (Kočár) a Petra, Jirka (Kšiltovka) a Janča, Jarda Kovanda, Mates, Klíšťák

 

 

 

top