Salsa Cup - 09.10.2010

Aktualizováno 17.10.2010 

 

V sobotu 9.října vyrazilo mužstvo Ikebara na fotbalový turnaj v malé kopané, který se odehrál v areálu SŠI v Plzni na borech. Jako na předchozí turnaj v Plzni jsme vyrazili v osum hodin ráno z Prahy. Zastávka u McDonalda na Rudné, která se již stala nepsaným pravidlem skončila protentokrát zajímavou příhodou. Posádka vozu v obsazení Tomáš, Martin, Víťa a Roman byla nečekaně lustrována policií ČR kvuli hrozbě teroristického útoku proti jednomu z mnoha vozů TIR na parkovišti. Pravděpodobně podle jejich vzhledu byli jako potencionální útočníci vybráni právě oni. Naštěstí lustrace proběhla bez problémů a mohli jsme vyrazit na Plzeň. 

Je třeba podotknout že na Rudné se k nám přidali i Baťus s Pepou. Baťa se předchozí den zapoměl na rodičovské schůzce a přijel tudíž s malým spožděním. 

Turnaje se zúčastnili mužstva Salsa, Větráci, Los Azuros a Ikebara v zastoupení hráčů Venci, Pepy, Baťuse, Víti, Martina, Venci Halbicha, Tomáše, Klíšťáka a trenéra Romana. Hrálo se systémem každý s každým, 4+1, 2x15 minut. První zápas jsme prohráli s mužstvem Salsa 3:1 po naprosto mizerném výkonu. 

Druhý zápas s budoucím vítězem Los Azuros jsme po ještě horším výkonu prohráli 4:2 a čekal nás zápas o třetí místo. Ten jsme naštěstí výhráli 3:0 a odvezli si z Plzně třetí místo. 

Výkon jsem podali příšerný až na poslední zápas, který jsme odehráli víceméně v poklidu a s jasnou převahou. Snad to bude pro nás ponaučením dobudoucna. 

Následná oslava v baru byla jako vždy výborná, bohužel pro některé z nás téměř osudová. Ale všichni žijeme a jsme zdrávi. Tedy skoro všichni. Venca Halbich si přivodil již v prvním zápase komplikovaný výron kotníku a museli jsme ho odvézt na Bulovku. Jinak turnaj jsme zhodnotili jako skvělý trénink a snad se z něj poučíme.

Fotky naleznete ZDE

Václav

top