Ofsajd Cup - Leden 2011

 

Aktualizováno 20.01.2011 
 
 

Turnaje Ofsajd Cup se celkově zúčastnilo šest mužstev. Pořadatelé měli jistě představu o větším počtu účastníků, ale bohužel i přes velmi dobré počasí se více týmů nedostavilo.

Vzhledem k nedostatkům v organizaci turnaje, jako např. hraní tří zápasů v řadě a dokonce dva zápasy najednou na dvou hřištích (náš případ), nedokážu ani vyjmenovat jména jednotlivých mužstev.

Turnaj se hrál jednokolovým systémem každý s každým, 2x10 minut dle pravidel Hanspaulské ligy.

První zápas jsme vyhráli 4:0 nad později posledním mužstvem turnaje. Jednalo se o kluky, kteří byli mladší patnáct let. Druhý zápas jsme měli obrovský tlak, ale bohužel soupeř udržel bezbrankovou remízu. V třetím zápase jsme se štěstím zvítězili 1:0 a měli našlápnuto na k boji o první místo.

Bohužel ve čtvrtém zápase jsme si vybrali slabou chvilku turnaje a prohráli 4:1. V posledním zápase jsme vyhráli s budoucím vítězem 3:2 a o skóre obsadili 3. místo na turnaji. Škoda toho selhání v předposledním zápase, stálo nás vítězství v turnaji.

V barvách Ikebari se zúčastnili: Venca, Víťa, Klíště, Sméťa, Popescu, Fanda, Baník a Tomáš Kopča.

I přes průměrný výsledek jsme si dobře zahráli a posléze třetí místo důstojně oslavili :-) Bohužel neměl kdo fotit, tudíž nemáme z turnaje žádné fotky. 

Václav

top