2.kolo, Sváteční mančaft : Ikebara, 7.4.2011

Aktualizováno 12.04.2011

Po týdnu jsem nastoupili k druhému utkání jarní sezóny. Hrálo se ve Štěrboholech, na hřišti č.3.

Soupeřem byl Sváteční mančaft. Začátek zápasu jsme měli výborný, když se nám brzy podařilo vstřelit branku. Soupeř naneštěstí po zaváhání naší obrany včetně brankáře brzy srovnal a dokonce se ujal vedení 2:1. Tento stav dlouho nevydžel a přišlo naše vyrovnání. Bohužel jsme ještě do půle dostali třetí gól a tak poločas skončil 3:2 pro soupeře.

Na začátku druhé půle jsme se snažili hrát aktivně tak jako celou první půli a výsledek se brzy dostavil. Dostali jsme gól na 4:2! Naštěstí to kluci nevzdali, penaltou snížili na 4:3 a v neskutečném závěru zápasu se nám podařilo vsítit ještě 2 branky. Konečný výsledek tedy zněl 4:5 pro naše mužstvo. Celý zápas jsme se snažili o aktivní hru, která se nám nakonec vyplatila. Bylo to ale opravdu o prsa.