3.kolo, Ikebara : !nBev Tigers, 14.4.2011

Aktualizováno 18.04.2011

V tomto zápase jsme nastoupili proti mužstvu !nBev Tigers, skládajících se ze samých cizinců.

Hrálo se na našem oblíbeném hřišti STER1. Od samotného začátku jsme převzali iniciativu a soupeře přehrávali po všech směrech. Úvodní gól vstřelil "Majer". Soupeř sice ještě vyrovnal, ale do poločasu jsme stačili zvýšit na 2:1 v náš prospěch. Střelcem byl Doktor.

Druhá polovina měla podobný průběh. Akorát jsme již soupeři nedovolili vyrovnat. Náš třetí gól dal opět "Majer". Čtvrtou branku přidal Martin Haladej. Potom se sice soupeři podařilo snížit na 4:2, ale pátým gólem, který vstřelil Karel Rosendorf. Soupeři se ještě povedlo snížit na konečných 5:2 pro naše mužstvo. Celkově jsme podali dobrý výkon, ale máme ještě mezeri jak v obraně, tak v proměňování šancí. Po první půli to mohlo klidně skončit 5:0 a nikdo by se nedivil. Ale buďme rádi za 2 body.